Profesjonalna asystentka/sekretarka – wsparcie szefa

Praca sekretarki i asystentki wymaga wielu umiejętności tj. podzielność uwagi, umiejętności komunikacyjnych, czy dobrej organizacji pracy. Osoba pracująca w sekretariacie jest człowiekiem „pierwszego kontaktu” z firmą, to ona buduje wizerunek i kształtuje pierwsze nastawienia u klientów. Z myślą o Państwu przygotowaliśmy szkolenie pt:

Profesjonalna asystentka/sekretarka

– wsparcie szefa – część II

„Nie ma nic bardziej pożądanego, a nic trudniejszego na ziemi jak prawdziwa rozmowa”.
                                                                                          Adam Mickiewicz,

Program szkolenia:

 1. Komunikacja asertywna profesjonalnej sekretarki
 • cechy dobrego nadawcy i odbiorcy
 • komunikaty konfrontacyjne
 • komunikaty asertywne      
 • język emocji, opinii, faktów – jak je odróżnić i reagować?
 • narzędzia komunikacji asertywnej (dostrajanie, odzwierciedlanie, dowartościowanie, parafrazowanie)
 • informacja zwrotna – jak jej poprawnie udzielać i jak ją przyjmować?
 1. Cechy zachowań asertywnych
 2. Radzenie sobie z tzw. trudnymi ludźmi

   

  • asertywna odmowa
  • technika „zdartej płyty”
  • radzenie sobie z krytyką w  miejscu pracy
 3. Emocje w sekretariacie i jak sobie z nimi radzić
 4. Savoir – vivre sekretarkiTrener:

EWA JAROCKA Doświadczony i wykwalifikowany trener / konsultant o doskonałych zdolnościach komunikacyjnych i analitycznych, z umiejętnością projektowania szkoleń „szytych na miarę”, zaangażowany w pracę, z doświadczeniem menedżerskim i praktyką w sprzedaży, specjalizujący się w tzw. szkoleniach „miękkich” oraz coachingu, kreatywny, z poczuciem humoru. Głównym obszarem jej zainteresowań jest inteligencja emocjonalna i związane z nią obszary kompetencji osobistych i społecznych. Absolwentka Wydziału Ekonomiczno-Społecznego Politechniki Szczecińskiej, Szkoły Trenerów prowadzonej przez STiKZ MATRIK, licencjonowany trener II stopnia (świadectwo 108/201), członek Stowarzyszenia Trenerów i Konsultantów Zarządzania, trener rozwoju osobistego i terapeuta specjalizujący się w coachingu indywidualnym. Od ponad roku prowadzi autorskie warsztaty rozwoju osobistego oraz sesje indywidualne z klientami uruchamiając zablokowany potencjał życiowy i twórczy. Licencjonowany trener nowatorskiej metody pracy zwanej Radical Forgiveness. Brała udział w dużych projektach szkoleniowych dla takich organizacji jak: International Paper S.A Klucze, ZT Kruszwica S.A, TRYG Polska S.A, Amway Polska S.A, Politechnika Warszawska, Fuijtsu, Syngenta i innych.

Czas i miejsce szkolenia: 27.04 2010r., Włocławek, Hotel Młyn, ul. Okrzei 77, godzina 9-17 (serwis kawowy, lunch w trakcie zajęć, certyfikat ukończenia szkolenia)

Cena udziału w szkoleniu: 390 zł

Dodatkowe pytania, szczegółowy program warsztatów, tel. (22) 814 17 36

Potwierdzenie uczestnictwa i płatność: na 5 dni przed szkoleniem każda zgłoszona osoba otrzyma potwierdzenie uczestnictwa w zajęciach po otrzymaniu, którego prosimy o dokonanie płatności.

Formularz zgłoszenia do wysłania faksem www.eurokadry.com.pl  faks:(22) 811 36 74. Wypełniony i podpisany formularz prosimy przesłać faxem pod numer (022) 811-36-74

czw.czw. siesiesiesie
10:00 am — 4:00 pm (6h)

Poznań

Andrzej Warwas

Zapisz się